Vedoucí prodejny - kontakt e-mailem. - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Beroun

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - kontakt e-mailem. - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost PAC Hořovice s.r.o.

Místo pracoviště Na Ostrově 274, Beroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 50 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - kontakt e-mailem. - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Na Ostrově 274, Beroun)

Náplň práce: Organizace a vedené provozu pekárny, Plánování směn a kontrola podřízených pracovníků, dohled nad výrobou a kvalitou pečiva, zodpovědnost za dodržování technologických postupů a výsledky úseku, personální zajištění provozu pekárny - příjem nových pracovníků, zpracování podkladů pro mzdy + docházkový systém, administrativní práce spojené s provozem pekárny.
Požadavky: praxe v potravinářském průmyslu, schopnost vedení většího kolektivu, dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita, výpis z rejstříku trastů. Nabízíme: roční prémie, stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity, služební vozidlo, telefon, průběžné vzdělávání a zdokonalování formou kurzů a školení. Kontakt e-mailem.

Informace o společnosti PAC Hořovice s.r.o.

PAC Hořovice s.r.o.
Na Ostrově 274
Beroun
26601
IČO: 27459098
aktualizováno před více než 2 roky