Vedoucí prodejny maso uzeniny - prodavači potravinářského zboží, Kamenice nad Lipou

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí prodejny maso uzeniny - prodavači potravinářského zboží

Společnost ZEMAN maso - uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Táborská 846, Kamenice nad Lipou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny maso uzeniny - prodavači potravinářského zboží (Táborská 846, Kamenice nad Lipou)

Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, možnost profesního růstu, seberealizace, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme.
Požadujeme: min. vzdělání vyučen/a, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilta, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, manuální zručnost.
Nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZEMAN maso - uzeniny, a.s.

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
Táborská 846
Kamenice nad Lipou
39470
IČO: 7387156
aktualizováno před téměř 2 roky