Vedoucí prodejny maso-uzeniny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Městec Králové

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny maso-uzeniny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Přemysla Otakara II. 1012, Městec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny maso-uzeniny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Přemysla Otakara II. 1012, Městec Králové)

Požadujeme: praxi v oboru min. 2 roky, zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem.

Náplň práce: zajištění chodu prodejny, její tým a výsledky, objednávání zboží a správné rozmístění na prodejnu, aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti zboží, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté s možností prodloužení.

Nabízíme: náborový bonus 10.000 kč, výkonostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Přemysla Otakara II. 1012
Městec Králové
28903
IČO: 26790203
aktualizováno před 8 měsíci