Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Plzeň

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost ARMED STORE s.r.o.

Místo pracoviště Palackého náměstí 753, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Palackého náměstí 753, Plzeň)

Životopis zasílejte na e-mail:
Plný úvazek
Pro nově otevřenou prodejnu na Paláckého náměstí v Plzni hledáme vedoucího. Tvým úkolem bude starost o prodejnu a personál.
Náplň práce:
" Vedení prodejny a několika prodavačů
" Prodej zboží na prodejně
" Poradenství zákazníkům
" Vydávání zakázek z e-shopu
" další činnosti související s běžným provozem prodejny
Požadujeme:
" Dobré komunikační schopnosti
" Zbrojní průkaz skupiny D (možno dodělat v průběhu zkušební doby)
" Znalost práce na PC
" Flexibilita
" Samostatnost
" Zodpovědnost
" Schopnost práce v týmu
" Všechno ostatní rádi vysvětlíme a zaučíme
Nabízíme:
" Zajímavé mzdové ohodnocení.
" Stravenky
" Multisport karta
" Slevy na zboží
" Dovolená navíc
" Provize z tržeb

Informace o společnosti ARMED STORE s.r.o.

ARMED STORE s.r.o.
Palackého náměstí 753
Plzeň
30100
IČO: 28108523
aktualizováno před více než 3 roky