Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Liberec

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo pracoviště Na Žižkově 973, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Na Žižkově 973, Liberec)

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Liberci kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:
- Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí
- Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
- Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
- Zpracování drobného vydání
- Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
- Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
- Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady
Požadujeme:
- Odborné vyučení bez maturity
- Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Loajalita
Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Multisport kartu
- Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
- Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
- Odměna při výročí narození
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- Zaučení na prodejně
Hlásit se telefonicky v době od 8.00 do 18.00 hod. nebo osobně na adrese Na Žižkově 973/10, Liberec v pracovní den do 13.00 hod.

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Na Žižkově 973
Liberec
46006
IČO: 61250988
aktualizováno před 7 měsíci