Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Brno

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Místo pracoviště náměstí Karla IV. 271, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 42 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (náměstí Karla IV. 271, Brno)

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce:

o odpovědnost za svěřenou prodejnu a její výsledky
o vedení týmu, organizace práce
o vedení zásob (objednávky, příjemky, slevy, odpisy)
o odpovědnost za dodržování záručních lhůt a správnost cen
o podílení se na činnostech spojených s provozem prodejny

Požadujeme:

o příjemné vystupování
o vstřícný přístup k zákazníkům
o spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
o vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody:
o 13. plat
o příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
o příspěvky na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
o příspěvek na volnočasové aktivity
o odměny při životním nebo pracovním výročí

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Informace o společnosti Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
náměstí Karla IV. 271
Brno
62800
IČO: 32247
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

náměstí Karla IV. 271 271
Brno
IČO: 32247