Vedoucí provozních služeb - řídící pracovníci v oblasti úklidu, Klimkovice

Služby, Management / Vedoucí provozních služeb - řídící pracovníci v oblasti úklidu

Společnost AquaKlim, s.r.o.

Místo pracoviště Hýlov 24, Klimkovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí provozních služeb - řídící pracovníci v oblasti úklidu (Hýlov 24, Klimkovice)

1. kontakt e-mailem:
Co od Vás očekáváme: Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe technického směru; Trestní bezúhonnost; Práce s počítačem (Office, Outlook, internet) na pokročilé úrovni; Samostatnost, analytické myšlení; Angličtina úroveň min. B1; Řidičský průkaz sk. B

Co Vás čeká:
- Energetika a vodohospodářství - výkazy, bilance, příprava podkladů pro fakturace, plány analýz vod, podklady pro státní správu, komunikace s dodavateli energií.
- Odpadové hospodářství - vedení evidence, hlášení
- Péče o technická zařízení - zajištění revize EPS, EZS, vedení klíčového systému, zajištění pravidelné deratizace a dezinsekce, vedení archivu technické dokumentace.
- Ubytovací služby - řízení procesu úklidu a doplňkových služeb, evidence a praní prádla, zodpovědnost za stav vybavení ubytovacích prostor.

Co Vám nabídneme:
- Mzda 36 000 Kč
- Roční odměny
- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Možnost ubytování nebo přidělení služebního bytu v blízkosti místa výkonu práce
- Příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné stravování, možnost využití procedur za zvýhodněnou cenu
- Nástup ihned nebo dohodou

Informace o společnosti AquaKlim, s.r.o.

AquaKlim, s.r.o.
Hýlov 24
Klimkovice
74283
IČO: 27849562
www.sanatoria-klimkovice.cz
aktualizováno před 10 měsíci