Vedoucí půjčovny lodí - nisa - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Hrádek nad Nisou

Výroba a provoz / Vedoucí půjčovny lodí - nisa - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost SUNDISK s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 0, Hrádek nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 140 - 160 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí půjčovny lodí - nisa - vedoucí provozu v ostatních zařízeních ( 0, Hrádek nad Nisou)

Co bude náplň práce?
- Zodpovědnost za svěřený provoz
- Prace s rezervačním systémem
- Telefonická a elektronická komunikace se zákazníky, řešení krizových situaci
- Převoz lodi a koloběžek
- Nakládaní a vykládaní lodi i koloběžek a sportovního vybaveni
- Údržba vybaveni (auta a vlek, lodi, koloběžek)
- Vedeni brigádníků
- Pravidelný report do centrály firmy
Co očekáváme?
- Ochota k zákazníkům a kritické myšleni
- časová flexibilita - květen a. záři (hlavni sezona červen-srpen)
- Komunika.ni i obchodní dovednosti
- Základní počítačové dovednosti
- Znalost AJ nebo NJ - komunikativní úroveň.
- řidičský průkaz skupiny B
- Samostatnost, asertivita, pečlivost
Co nabízíme?
- Sezonní práci
- Ferové finanční ohodnoceni
- Možnost realizovat se a řídit svěřený provoz
- Příjemné neformální prostředí v dlouholeté a stabilní firmě.
- Zavedené systémy, možnost dlouhodobé spolupráce
- Prace je vhodná i pro studenty VŠ nebo aktivní seniory
- zdarma stravování na provozu
- firemní oblečení
- zaměstnanecké slevy
Pokud se Vám libí myšlenka trávit léto prací venku a stát se součástí našeho
přátelského týmu, těšíme se na Vaši odpověď
Připojte se k nám a buďte součástí naší rodiny SUNDISK!
Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete svůj životopis na

Těšíme se na Vaši odpověď a budeme Vás kontaktovat!

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SUNDISK s.r.o.

SUNDISK s.r.o.
0
Hrádek nad Nisou
46334
IČO: 25499441
aktualizováno před 28 dny

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí půjčovny lodí - nisa - vedoucí provozu v ostatních zařízeních