Vedoucí rozvoje technologie výrob - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Židovice

Výroba a provoz / Vedoucí rozvoje technologie výrob - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost Aroma Praha, a.s.

Místo pracoviště Židovice 64, Židovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí rozvoje technologie výrob - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Židovice 64, Židovice)

Náplň práce:
řídit chemický výzkum a vývoj společnosti
zavádět nové poznatky vývoje a výzkumu do provozní praxe, zároveň potřeby pro nechemické výstupy vývoje
spolupráce s ostatními sekcemi při realizaci investičních a údržbových prací

Požadujeme:
vzdělání VŠ chemického směru
AJ úroveň středně pokročilá
pracovitost a spolehlivost
schopnost samostatné práce
praxe výhodou

Nabízíme:
po zkušební době mzdové bonusy až 10%
pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené
pracovní doba 7.hod -15 .hod
Způsob prvního kontaktu:
prosíme zasílat životopisy emailem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Aroma Praha, a.s.

Aroma Praha, a.s.
Židovice 64
Židovice
41183
IČO: 60192348
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí rozvoje technologie výrob - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Židovice 64 64
Židovice