Vedoucí skladu - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Zdice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Vedoucí skladu - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost GENERAL FACTORY s.r.o.

Místo pracoviště Vápenka 331, Zdice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí skladu - kontakt: e-mailem. - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Vápenka 331, Zdice)

Náplň práce: Zajištění provozu skladu, vykládka zboží, kontrola přijatého zboží, příprava a balení zboží, závozy zboží, řešení tuzemské logistiky, dohled na včasnou expedici zboží, zajištění přehlednosti skladových zásob a pořádku ve skladu. Požadujeme: uživatelská práce na PC, spolehlivost, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, průkaz VZV výhodou. Nabízíme: zaškolení na pracovišti, školení práce s VZV, stravenky, firemní telefon, sick days. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti GENERAL FACTORY s.r.o.

GENERAL FACTORY s.r.o.
Vápenka 331
Zdice
26751
IČO: 45276005
aktualizováno před více než 2 roky