Vedoucí směny - mistři - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství, Velký Osek

Výroba a provoz / Vedoucí směny - mistři - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Společnost AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

Místo pracoviště Prokopa Holého 780, Velký Osek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí směny - mistři - mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství (Prokopa Holého 780, Velký Osek)

První kontakt:
Tobiášová Marie, tel.: 777 676 428, Po - Pá 10 - 15 hod,
osobně: Velký Osek, Po - Pá 8 - 13:30 hod.

POŽADUJEME:
- autoritativní osobnost se smyslem pro systém a pořádek
- flexibilita
- praxe ve výrobní firmě min. 3 roky - automotive výhodou
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajistit splnění plánu výroby
- vytvářet příznivé pracovní podmínky a zajišťovat BOZP při práci
- zabezpečovat dodržování pracovní kázně
- provést příslušné opatření tak, aby bylo dosaženo kvalitní výroby na základě požadavku od oddělení plánu výroby
- zajistit včasné předání dokladů o docházce a mzdách k dalšímu zpracování
- dodržování materiálového toku na dílně
- dodržování úklidu na pracovišti
- dodržování a plné využívání pracovní doby všemi pracovníky.

NABÍZÍME:
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity - za docházku, za loajalitu…….
- stravenkový paušál
- penzijní připojištění.

Informace o společnosti AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Prokopa Holého 780
Velký Osek

IČO: 26707373
aktualizováno před 11 měsíci