Vedoucí směny prodejna pepco - prodavači smíšeného zboží, Plzeň

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí směny prodejna pepco - prodavači smíšeného zboží

Společnost PEPCO Czech Republic s.r.o.

Místo pracoviště Lochotínská 1674, Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí směny prodejna pepco - prodavači smíšeného zboží (Lochotínská 1674, Plzeň)

ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail:

Administrativní a ekonomické znalosti, zkušenost s vedením lidí
Náplň práce:
o samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)
· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne, reporting
· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen
· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby
· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
· příprava prodejny na pravidelnou inventuru
· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
o dvousložkový plat (fix prémie)
o slevy na zaměstnanecké nákupy
o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
o flexibilní pracovní doba
o stravenky v nadstandardní hodnotě

Informace o společnosti PEPCO Czech Republic s.r.o.

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Lochotínská 1674
Plzeň
30100
IČO: 24294420
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí směny prodejna pepco - prodavači smíšeného zboží