Vedoucí sociální pracovník/metodik - specialisté v sociální oblasti, Pardubice

Zdravotnictví / Vedoucí sociální pracovník/metodik - specialisté v sociální oblasti

Společnost CEDR Pardubice o.p.s.

Místo pracoviště Jana Palacha 324, Pardubice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 32 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí sociální pracovník/metodik - specialisté v sociální oblasti (Jana Palacha 324, Pardubice)

Popis pracovní pozice:
-hlavní zodpovědnost za řízení, organizaci a plánování služeb Sociální rehabilitace a Centrum denních aktivit Pardubice
-koordinování a metodické vedení týmu, vedení porad, kontrola a hodnocení podřízených pracovníků
-práce na rozvoji služeb a zvyšování jejich kvality, zodpovědnost za metodické postupy, sledování trendů v oblasti sociální práce
-aktualizace údajů v Registru poskytovatelů sociálních služeb
-administrativní činnost - zpracování výstupu a statistických údajů za sociální služby, vypracování textové část podávaných projektů
-přímá spolupráce s cílovou skupinou lidí s vlastní zkušeností s duševním onemocněním
-prezentace služeb na veřejnosti
-spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
-úzká spolupráce s vedením organizace
Nabízíme:
-smysluplné pracovní uplatnění v organizaci s dlouholetou tradicí
-odborné zaškolení a další průběžné vzdělávání
-technické a materiální zabezpečení, zázemí velké organizace
-supervizi, týmovou spolupráci
-možnost seberealizace
-nástupní mzda 32.000 Kč
-zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, další bezplatné vzdělávání
Požadavky:
-odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (min. vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru)
-spolehlivost, kreativita, pozitivní přístup, týmová spolupráce
-velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
-znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, standardů kvality sociálních služeb
-předpoklad zájmu o práci s lidmi se zkušeností s duševním onemocněním, vstřícný postoj k cílové skupině
-ochota průběžného vzdělávání
-výpis z trestního rejstříku
-praxe v oblasti sociálních služeb a zkušenost s vedením týmu vítána
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti CEDR Pardubice o.p.s.

CEDR Pardubice o.p.s.
Jana Palacha 324
Pardubice
53002
IČO: 27547850
aktualizováno před asi 2 roky