Vedoucí střediska 1 - odpady a mechanizace - řídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací, Koryčany

Výroba a provoz, Management / Vedoucí střediska 1 - odpady a mechanizace - řídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací

Společnost Technické služby Města Koryčany, příspěvková organizace

Místo pracoviště Nádražní 520, Koryčany
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí střediska 1 - odpady a mechanizace - řídící pracovníci v oblasti odpadů a sanací (Nádražní 520, Koryčany)

pracoviště Koryčany
- Pracovní náplň: zajištění chodu středika 1. a odpovědnost za úkoly přiřazené tomuto středisku a jeho pracovníkům, rozdělování úkolů svým podřízeným, dozor a kontrola výkonu práce svěřených pracovníků, zajišťování materiálu a PHM pro řádné plnění daných úkolů, odpovědnost za řádný chod Odpadového centra a sběrného dvora, odpovědnost za zimní údržbu komunikací stanovenou v Plánu zimní údržby města Koryčany, svoz komunálního odpadu a BIO materiálu, řízení služebního osobního a nákladního vozidla, odpovědnost za dozor nad plynovými kotelnami v majetku města a zajištění jejich provozu, odpovědnost za provádění údržby a oprav strojů a zařízení, odpovědnost za povádění pravidelné údržby techniky přidělené středisku 1, odpovědnost za řádný úklid prostor svěřených středisku 1, odpovědnost za dodržování předpisů BOZP, PO a interních předpisů organizace, zabezpečování úkolů na Odpadovém centru a dalších úkolů dle pokynů ředitele, zajišťování administrativních úkonů souvisejících s evidencí docházky a výkazů prací, evidence odpadů, skladového hospodářství, PHM, objednávání likvidace odpadů, řízení kolektivu podřízených pracovníků a přímé podílení se na plnění zadaných úkolů

- Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou, uživatelská znalost práce na PC, ŘP skupiny C, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, přesnost, spolehlivost, aktivní přístup při řešení problémů, dodržování lhůt a termínů
- nástup od 1.5.2024 případně dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 9 dle zákona 262/2006 Sb., NV 341/2017 Sb., a NV 222/2010 Sb. dle vzdělání a délky praxe 30 000,- Kč - 40 000,-Kč
- Výhodou: vzdělání technického směru, praxe ve vedení kolektivu, profesní způsobilost řidiče, člen zásahové jednotky JPO II Koryčany
- Benefity: osobní příplatek, příplatek za vedení

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu jde-li o cizího státního občana, datum a podpis. Písemné přihlášky doplní životopisem o dosavadních zaměstáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se dosavadní činnosti, výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

- Přihlášku doručte v uzavřené obálce poštou nebo osobně na adresu Technické služby města Koryčany, Nádražní 520, Koryčany nejpozději do 28.3.2024 do 11 hod. Na obálku napište text "Výběrové řízení - Vedoucí střediska" Bližší informace sdělí Pavel Vaněk, DiS. - ředitel organizace e-mail: tel.: 571 165 455, po-pá 8:00 - 15:00. Technické služby města Koryčany si vyhrazují právo zrušit výběrové řízení, nebo nevybrat žádného z přihlášených kandidátů bez udání důvodu.

Informace o společnosti Technické služby Města Koryčany, příspěvková organizace

Technické služby Města Koryčany, příspěvková organizace
Nádražní 520
Koryčany
76805
IČO: 71294104
aktualizováno před asi měsícem