Vedoucí strojírenské výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství, Nový Bydžov

Výroba a provoz / Vedoucí strojírenské výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Společnost NATURA DK, a.s.

Místo pracoviště Turkova 1338, Nový Bydžov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí strojírenské výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (Turkova 1338, Nový Bydžov)

VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY
Náplň práce:
• Organizuje a plánuje práci pro cca 30 lidí.
• Dbá na dodržování termínů, na zvyšování efektivnosti výroby a dodržování pracovní doby.
• Odpovídá za výrobu (příprava, obrábění, tváření, svařování).
• Odpovídá za pořádek.
• Dbá na dodržování bezpečnosti práce ve výrobě.
• Připravuje mzdové podklady pro své podřízené.
• a další
Požadavky:
• Min. SŠ strojírenského směru.
• Praxe ve strojírenství min. 5 let.
• Znalost technologických postupů při výrobě svařenců (příprava, obrábění, tváření, svařování).
• Zkušenost s vedením lidí vítána.
• Loajálnost a ochota se učit novým věcem.
Nabízíme:
• Práci na HPP.
• Odpovídající platové ohodnocení.
• Možnost vzdělávat se.
• Zaměstnanecké benefity:
- příspěvek na životní pojištění
- zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- roční odměny, příspěvek na dovolenou
Životopisy zasílejte na tel.: 495 490 373

Informace o společnosti NATURA DK, a.s.

NATURA DK, a.s.
Turkova 1338
Nový Bydžov
50401
IČO: 25291661
aktualizováno před více než 3 roky