Vedoucí technické přípravy výroby - ostatní strojírenští technici, Radošovice

Výroba a provoz / Vedoucí technické přípravy výroby - ostatní strojírenští technici

Společnost BISO - Keibel s.r.o.

Místo pracoviště Radošovice 147, Radošovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí technické přípravy výroby - ostatní strojírenští technici (Radošovice 147, Radošovice)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání - obor strojírenství (technický obor)
- znalost výkresové dokumentace
- uživatelská znalost PC
- praxe v oboru min. 8 let
- znalost NJ - výhodou
- technické myšlení a organizační schopnosti
- flexibilita, komunikativnost
- chuť učit se a zdokonalovat nejen sebe, ale i své kolegy
Náplň práce:
- Řídí a vede kolektiv technického úseku (technici, konstruktéři a programátoři).
- Zodpovídá za zpracování a vylepšení výrobních programů a technologických procesů.
- Dbá na zajištění včasného zpracování technických podkladů.
- Spoluzodpovědnost za plnění termínů vyplývajících z plánu výroby.
- Zodpovídá za osobní, kvalifikační a mzdový vývoj zaměstnanců ve svěřeném úseku.
- Zodpovídá za evidenci veškeré technické dokumentace o výrobcích.
- Zodpovídá za technologický rozvoj a technologickou přípravu nových výrobků.
- Organizuje činnosti související s vývojem nových výrobků.
- Spolupracuje na realizaci investic.
Nabízíme:
- firemní benefity
KONTAKT: telefonicky Po-pá: 6-14 hod., Horejšová Lucie, tel.: 383 312534, 603274006, e-mail:

Informace o společnosti BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.
Radošovice 147
Radošovice
38601
IČO: 42384028
aktualizováno před asi 2 roky