Vedoucí údržby - provozní zámečníci, údržbáři, Lešná

Výroba a provoz / Vedoucí údržby - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost SONAVOX CZ s.r.o.

Místo pracoviště Lhotka nad Bečvou 93, Lešná
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí údržby - provozní zámečníci, údržbáři (Lhotka nad Bečvou 93, Lešná)

NÁPLŇ PRÁCE: odborné řízení údržby, nastavování výrobních zařízení dle technologického postupu, organizace práce podřízených pracovníků, odpovědnost za řádný technický stav strojů a zařízení.
POŽADUJEME: SOU, SŠ elektrotechnického směru, zkušenost s výrobní automatizací, znalost čtení elektro dokumentace, uživatelská znalost PC, vyhláška 50 §6, §7, §8.
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravenkový paušál, flexipassy, dodatková dovolená, motivační bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, 13. plat, nástupní bonus 10.000 Kč, věrnostní odměna.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá mezi 8-14 hod. na čísle 733 586 404 nebo emailem na adresu:

Informace o společnosti SONAVOX CZ s.r.o.

SONAVOX CZ s.r.o.
Lhotka nad Bečvou 93
Lešná
75641
IČO: 28632389
aktualizováno před asi měsícem