Vedoucí úklidu - karlovy vary (28 000 - 32 800 kč), životopis nutný, pouze hpp - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Karlovy Vary

Výroba a provoz / Vedoucí úklidu - karlovy vary (28 000 - 32 800 kč), životopis nutný, pouze hpp - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost CLEANCAT s.r.o.

Místo pracoviště 0, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 32 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí úklidu - karlovy vary (28 000 - 32 800 kč), životopis nutný, pouze hpp - vedoucí provozu v ostatních zařízeních ( 0, Karlovy Vary)

Kontakt: Ráková Marcela, tel.: 596 223 724, e-mail:
prvotní kontakt: zaslat žovotopis
Pracovní náplň:
- zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
- jednání se zákazníky
- vedení svěřeného týmu lidí
- nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivé zakázky
- kancelářské práce související s pracovní činností (předfakturace, elektronická docházka,..)
- zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, zakončené maturitní zkouškou
- zkušenosti s vedením lidí
- profesionální přístup
- základní znalost zákoníku práce
- ŘP sk. B podmínkou!
- samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
- vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
Nabízíme:
- nástupní mzda 28 000 Kč - 32 800 Kč
- stravenky
- sick days
- možnost občasné práce z domova
- zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
- motivační systém finančního ohodnocení
- mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
- prostor pro realizaci dobrých nápadů
- práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
Místo výkonu práce: Karlovy Vary a blízké okolí

Informace o společnosti CLEANCAT s.r.o.

CLEANCAT s.r.o.
0
Karlovy Vary
36001
IČO: 29453810
aktualizováno před více než 2 roky