Vedoucí útvaru provozní účtárny - řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu, České Budějovice

Finance, Administrativa, Management / Vedoucí útvaru provozní účtárny - řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Společnost Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Místo pracoviště Branišovská 1645, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 36 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí útvaru provozní účtárny - řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu (Branišovská 1645, České Budějovice)

Pracovní náplň: odpovědnost za chod a koordinaci prací v útvaru provozní účtárny, metodické řízení práce útvaru, tvorba interních směrnic v oblasti účetnictví, účtování vybraných operací, kontrolní činnost v oblasti účetnictví a daní, odpovědnost za zpracování daňových přiznání (DPH, spotřební daň, silniční daň), spolupráce pří přípravě podkladů pro sestavení daně z příjmu právnických osob, spolupráce s auditory, daňovými poradci a osobami vnitřního kontrolního systému, odpovědnost za dokladovou inventuru, zpracování měsíčních, ročních účetních závěrek.
Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru,
- schopnost vedení týmu,
- praxe v oblasti účetnictví dostatečná pro výkon funkce vedoucího účtárny,
- výborná znalost podvojného účetnictví a účetních standardů,
- znalosti v účtování a postupech pro organizace, které nejsou zřízeny za účelem podnikání výhodou,
- znalost a praxe při aplikaci zákona o DPH, orientace v zákoně o dani z příjmů,
- uživatelská znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel),
- znalost anglického jazyka výhodou,
- schopnost a ochota pracovního nasazení, pečlivost, koncepční přístup,
- komunikativnost.
Nabízíme: práci v příjemném kolektivu; možnost profesního rozvoje, perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování; zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod. služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: leden 2024 nebo dle dohody.
Pracovní úvazek: plný.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, následně možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s popisem Vaší představy o řízení a činnosti útvaru s 15 zaměstnanci s označením „VEDOUCÍ ÚTVARU PROVOZNÍ ÚČTÁRNY“ zašlete na e-mail: do 18. 12. 2023.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Branišovská 1645
České Budějovice
37005
IČO: 60076658
aktualizováno před 5 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Finance, Administrativa, Management