Vedoucí výroby / kontrolor kvality (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti úpravy a rozvodu vody, Zákupy

Výroba a provoz, Management / Vedoucí výroby / kontrolor kvality (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti úpravy a rozvodu vody

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Nádražní 288, Zákupy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 47 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí výroby / kontrolor kvality (m/ž) - řídící pracovníci v oblasti úpravy a rozvodu vody (Nádražní 288, Zákupy)

Náplň práce:
- Organizace výroby, zajištění plynulého chodu výroby
- Kontrola výrobků a zodpovědnost za jejich kvalitu
- Kontrola dodržování postupů a norem, předpisů BOZP a PO, pracovní kázně
- Vedení svěřeného pracovního týmu
- Skladové hospodářství, příjem a výdej řeziva, vstupní a výstupní kontrola
- Fyzická a systémová kontrola skladu
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Znalost skladového hospodářství
- Zkušenosti s výrobou dřevěných obalů výhodou
- Zkušenosti s vedením týmu, organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
- Uživatelská znalost práce na PC, znalost programu Helios výhodou
- Vysoké pracovní nasazení
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Ochota pracovat a být flexibilní
- VZV průkaz výhodou
- Manuální zručnost
Nabízíme:
- Odpovídající pracovní ohodnocení
- Práci v týmu
- Služební telefon a notebook
- Práce na 1 směnu (Po-Pá)
- Možnost kariérního růstu

První kontakt emailem na

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Nádražní 288
Zákupy
47123
IČO: 6906842
aktualizováno před 4 měsíci