*vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - provozovna řeznictví - uzenářství měřín - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Měřín

Výroba a provoz / *vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - provozovna řeznictví - uzenářství měřín - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.

Místo pracoviště Zarybník 516, Měřín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 58 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - provozovna řeznictví - uzenářství měřín - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Zarybník 516, Měřín)

Náplň práce:
- vedení potravinářského provozu s certifikací IFS
- organizace a zajištění výroby - porážka, bourárna, výroba uzenin, expedice masa a uzenin
- směnný provoz
- řízení a kontrola podřízených pracovníků
Požadujeme:
- Vzdělání VŠ, příp. SŠ odpovídajícího zaměření, praxe výhodou
- Samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
- Znalost výrobního programu NETTOControl vítána
Nabízíme: -pracovní smlouvu na plný úvazek, po zapracování na dobu neurčitou
- Stabilní práci
- Dotované stravování v místě výkonu práce a další benefity
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, zaměstnanecké půjčky, odměny při životních a pracovních výročích, příspěvek na životní/penzijní pojištění, možnost rekreace v podnikovém zařízení
První kontakt TELEFONICKY, EMAILEM;

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.

AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o.
Zarybník 516
Měřín
59442
IČO: 60738804
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici *vedoucí výroby na provozu řeznictví-uzenářství - provozovna řeznictví - uzenářství měřín - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Zarybník 516 516
Měřín