Vedoucí výroby potravinářského závodu - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení, Dvory

Administrativa, Management / Vedoucí výroby potravinářského závodu - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení

Společnost OILSEED s.r.o.

Místo pracoviště Veleliby 41, Dvory
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí výroby potravinářského závodu - řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení (Veleliby 41, Dvory)

Společnost Oilseed s.r.o. patří k největším čističkám a exportérům českého máku do zahraničí, a dále se věnuje zpracování, balení a dodavatelské činnosti suchých skořápkových plodů a sušeného ovoce. V poslední době se firma také zabývá výrobou kvalitních produktů bez zbytečných přísad v té nejčistší možné podobě jako je RAW, NATURAL, BIO.
Společnost má kanceláře v Praze a svůj vlastní zpracovatelský závod ve Středních Čechách kam hledáme Vedoucího výroby potravinářského závodu.

Náplň práce:
- vedení a organizace práce 20 pracovníků
- řízení a správa běžného provozu závodu
- zodpovědnost za plnění výrobního plánu
- optimalizace výrobních a organizačních procesů
- realizace nových projektů a investic modernizace
- zodpovědnost za realizaci údržby a provozu areálu
- reprezentace společnosti ve vztahu k zákazníkům a dodavatelům
- reporting vedení společnosti

Požadujeme:
- min. 3 roky předchozí praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením lidí, koučinkem, motivací
- VŠ vzdělání technického směru - min. bakalářský studijní program
- samostatná, zodpovědná a vůdčí osobnost
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- pokročilý uživatel PC - MS Office (zejm. MS Excel - reporting)
- ŘP sk. B

Nabízíme: mobilní telefon, notebook, stravenky, dovolená dle ZP, v případě služebních cest firemní vůz, zvýhodněné ceny na nákup bioproduktů firmy

Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky Po-Pá v době od 9:00 - 16:00 hod.

Informace o společnosti OILSEED s.r.o.

OILSEED s.r.o.
Veleliby 41
Dvory
28802
IČO: 6667414
aktualizováno před více než 2 roky