Vedoucí výroby - technici dispečeři strojírenské výroby, Dřevohostice

Výroba a provoz / Vedoucí výroby - technici dispečeři strojírenské výroby

Společnost DSD-Dostál, a.s.

Místo pracoviště Bystřická 38, Dřevohostice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí výroby - technici dispečeři strojírenské výroby (Bystřická 38, Dřevohostice)

Nástup možný i dohodou.

Náplň práce:
řízení a organizace celkového fungování výroby; zajištění zhotovení funkčních, bezvadných a bezpečných výrobků dle výrobní dokumentace a platné legislativy, s dodržením finančních nákladů, termínových a kvalitativních požadavků zákazníka; řízení procesu kvality, kontrola a vyhodnocování výsledků práce; koordinace nutných technologických operací; řízení pracovníků ve výrobě, zajištění bezpečnosti práce

Požadujeme:
vzdělání v oboru strojírenství; schopnost vést a motivovat tým; časovou flexibilitu; zkušenost s vedením výroby; znalost NJ výhodou; znalost programu AutoCad a IS Helios výhodou

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Marcela Zehnálková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- písemně/osobně na adrese místa výkonu práce

Informace o společnosti DSD-Dostál, a.s.

DSD-Dostál, a.s.
Bystřická 38
Dřevohostice
75114
IČO: 25386832
aktualizováno před asi 2 roky