Vehicle application engineer - student - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji, Praha

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Vehicle application engineer - student - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Společnost Ricardo Prague s.r.o.

Místo pracoviště Thámova 289, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vehicle application engineer - student - strojní inženýři ve výzkumu a vývoji (Thámova 289, Praha)

Kontakt: Martínková Marcela, tel.: 221729150 od 9:00 do 16:00, e-mail:

Náplň práce:
" Porozumění řídicím systémům motoru, motoru a vozidla
" Asistence týmu softwaru, kalibrace a řízení při plánování testů vozidel, provádění testů, kontrola kvality testů, vykazování dat z testů a jejich analýza.
" Pomoc při vývoji kalibrace vozidel
" Uplatňování technických znalostí
" Učení se praxí

Požadujeme:
" Zájem o motory a řídicí systémy elektrických vozidel nebo jejich studium.
" Zájem o spalovací motory nebo jejich studium
" Přístup k inženýrství založený na datech
" Vášeň pro automobily a automobilový průmysl
" Základní znalost jazyků Python, Matlab, Simulink
" Dobrá znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Informace o společnosti Ricardo Prague s.r.o.

Ricardo Prague s.r.o.
Thámova 289
Praha
18600
IČO: 27160572
aktualizováno před více než 2 roky