Venkovní prodejce čerpacích stanice shell - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, Mladá Boleslav

Obchod a cestovní ruch / Venkovní prodejce čerpacích stanice shell - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Společnost Lenka Maxová

Místo pracoviště Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Venkovní prodejce čerpacích stanice shell - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (Mladá Boleslav)

Místo výkonu práce:
Shell Mladá Boleslav, Jičínská ul.

Prvotní kontakt:

Na čerpací stanici Shell Mladá Boleslav přijmeme venkovního prodejce, pouze na denní 12 hod. směny.

Pracovní náplň prodejce:
- Informování zákazníka o výhodách paliv Shell
-Tankování pohonných hmot
- doplňování provozních kapalin
- Péče o zákazníka
- Péče o areál čerpací stanice

Požadujeme:
- komunikativnost,
- příjemné vystupování, flexibilitu.

Nabízíme:
- osobní bonusy v závislosti na celkovém přístupu k prodeji a k vykonávání zadaných úkolů.
- Profesní životopis zašlete na e-mail:

Informace o společnosti Lenka Maxová

Lenka Maxová

Mladá Boleslav

IČO: 2317338
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Venkovní prodejce čerpacích stanice shell - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků