Veoducí úseku ict - vedoucí pracovníků informačních služeb, Brno

Obchod a cestovní ruch, Administrativa, Management / Veoducí úseku ict - vedoucí pracovníků informačních služeb

Společnost Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Místo pracoviště Hybešova 253, Brno
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Veoducí úseku ict - vedoucí pracovníků informačních služeb (Hybešova 253, Brno)

Ředitelka Vzdělávacího institutu pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a střediska služeb školám, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na pozici:
Vedoucí Úseku ICT

Náplň práce:
o vedení úseku ICT
o koordinace projektů rozvoje informačních systémů a komunikačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb,
o definice potřeb, posuzování, vyhodnocování a výběr projektů rozvoje informačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb,
o zpracovávání plánů a postupů změn, provozní testování, příprava a realizace a zajišťování jejich integrity a poskytování podpory uživatelům,
o příprava podkladů pro strategická rozhodování.

Požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání a odborný profil odpovídající vedoucí pozici v IT,
o výbornou orientaci v problematice IT a infrastruktury, SW a bezpečnosti,
o znalost Active Directory a Office 365 vítána,
o přehled o trendech v oblasti IT,
o výborné komunikační a organizační dovednosti,
o zkušenosti s vedením kolektivu,
o koncepční styl řízení,
o preciznost, samostatnost, odpovědnost,
o schopnost týmové i individuální práce,
o bezúhonnost,
o zájem a ochotu se dále vzdělávat.

Nabízíme:
o práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
o 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,
o příspěvek na stravování, Flexi Pass Card, zvýhodněné tarify u mobilního operátora,
o flexibilní pracovní doba, možnost práce z domu,
o možnost dalšího odborného vzdělávání,
o kancelář v blízkosti centra města.

Nástup dle dohody.

Zájemci zasílejte, prosím, strukturovaný životopis a Plán rozvoje ICT pro stávající infrastrukturu provozovanou na virtualizační architektuře VMWare v rozsahu max. 2 strany A4 na adresu do 2. února 2022.

Pokud se Vám neozveme nejpozději do 10 pracovních dní po oficiálním termínu uzávěrky přihlášek, znamená to, že jsme dali přednost uchazečům, jejichž profil lépe odpovídal našim nárokům kladeným na hledanou pozici.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, popř. zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, odborné vzdělávání, možnost parkování, benefitní karta pro zaměstnance

Informace o společnosti Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Hybešova 253
Brno
60200
IČO: 60555980
aktualizováno před více než 2 roky