Veterinární inspektor - veterinární lékaři, Sušice

Zdravotnictví / Veterinární inspektor - veterinární lékaři

Společnost Státní veterinární správa

Smluvní vztah pracovní smlouva, služební poměr
Místo pracoviště Nuželická 60, Sušice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 780 - 45 420 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Veterinární inspektor - veterinární lékaři (Nuželická 60, Sušice)

POŽADAVKY: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEXO ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata
Nástup: dle dohody
Nejdříve nutný EMAILOVÝ KONTAKT: MVDr. Václav Poláček, ředitel sekce KVS SVS pro Plzeňský kraj - Jitka Vacovská, personalista -

Informace o společnosti Státní veterinární správa

Státní veterinární správa
Nuželická 60
Sušice
34201
IČO: 18562
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Veterinární inspektor - veterinární lékaři