Vnitro řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs (hpp, dpp, dpč) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel, Pstruží

Doprava / Vnitro řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs (hpp, dpp, dpč) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Společnost SCAN LINE s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pstruží 343, Pstruží
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vnitro řidiči kamionů - tahačů + plachtový návěs (hpp, dpp, dpč) - řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (Pstruží 343, Pstruží)

C04 z:12/8/2020 a:1/9/2022 (HPP, DPP, DPČ)
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou nebo formou dohod mimo pracovní pomě DPP, DPČ.
Pracovní náplň:
- přeprava automobilových součástek stále na trasách Ostrava - Nošovice + Český Těšín - Nošovice, Třinec-Nošovice
- převozy materiálu v areálu Hyundai Nošovice .
- 12hodinový režim (denní, noční; 06 - 18 hod. a 18 - 06 hod.).
Požadujeme:
- oprávnění C+E, profesní průkaz, praxe v řízení výhodou.
Kontakt:
- telefonicky: 603158007
- e-mailem:

Informace o společnosti SCAN LINE s.r.o.

SCAN LINE s.r.o.
Pstruží 343
Pstruží
73911
IČO: 29441072
aktualizováno před více než rokem