Vrchní referent/rada- obnova katastrálního operátu - technici zeměměřiči, České Budějovice

Stavebnictví / Vrchní referent/rada- obnova katastrálního operátu - technici zeměměřiči

Společnost Katastrální úřad pro Jihočeský kraj

Místo pracoviště Lidická tř. 124, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrchní referent/rada- obnova katastrálního operátu - technici zeměměřiči (Lidická tř. 124, České Budějovice)

KATASTRÁLNÍ ÚŘAD PRO JIHOČESKÝ KRAJ Lidická tř.124/11, 370 86 České Budějovice v návaznosti na § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, obsazuje služební místo „vrchní referent/rada – obnova katastrálního operátu ID SM 30000061/30003685“ (pracovní poměr dle zákoníku práce na dobu určitou) v oddělení obnovy katastrálního operátu (3040) Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj
Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, obor zeměměřictví (služební předpis)
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Groma)
- znalost práce s měřickou technikou a s výpočty měření výhodou
- pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Náplň práce:
- provádění přípravných, měřičských a výpočetních prací v souvislosti s obnovou katastrálního operátu (digitalizace katastrálních map a měření polohopisu v rámci nového mapování)
- provádění zjišťování hranic při obnově katastrálního operátu
- zpracování výkresu SGS a návrhu nového SGI a SPI
- provádění dalších obdobných systémových zeměměřiičských prací ve veřejném zájmu
- předpoklad služebních cest v rámci Jihočeského kraje
Místem výkonu práce je Katastrální pracoviště České Budějovice, Lidická tř. 124/11, 370 86 České Budějovice.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou - po dobu zástupu státní zaměstnankyně na mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle do 31.12.2025
- odměňování v souladu s nařízením vlády 304/2014 Sb., příloha 2, o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů (zařazení v 10. platové třídě)
- příjemné pracovní prostředí, možnost odborného růstu, systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, 5 dnů sick days, pružná pracovní doba).
Požadované dokumenty:
- strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe
- motivační dopis
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doklad o odborném zaměření dle výše uvedeného požadavku.
Předpokládaný termín nástupu: 1. 11. 2022, příp. dle dohody.
Životopis a požadované doklady zasílejte do 20. října 2022 v elektronické podobě na adresu nebo v listinné podobě na adresu Bc. Hana Lembergerová, Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, Lidická tř.124/11, 370 86 České Budějovice. Bližší informace na tel. č. 386 713 245 nebo 386 713 293.

Informace o společnosti Katastrální úřad pro Jihočeský kraj

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj
Lidická tř. 124
České Budějovice
37001
IČO: 213691
aktualizováno před více než rokem