Vrchní referent/rada - ověřovatel/ka v agendě nsd - pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení, Olomouc

Administrativa / Vrchní referent/rada - ověřovatel/ka v agendě nsd - pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Vejdovského 988, Olomouc
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 690 - 36 670 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrchní referent/rada - ověřovatel/ka v agendě nsd - pracovníci veřejné správy v oblasti státních regulací jinde neuvedení (Vejdovského 988, Olomouc)

Životopis, motivační dopis a doklad o dosaženém vzdělání zasílat do 12.01.2024 na mail: Bližší informace: www.uradprace.cz/Kariéra na ÚP ČR/Olomoucký kraj.

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Ověřovatel/ka v agendě NSD
ID 11004352

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci
Kontaktní pracoviště Olomouc, Odbor NSD
Vejdovského 988/4, 779 00 Olomouc

Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování agendy státní sociální podpory a dávek pěstounské péče
- příjem žádostí o nepojistné sociální dávky, primárně dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče, formální a věcná kontrola přijatých žádostí a všech doložených pokladů a zavádění přijatých žádostí a všech doložených podkladů do informačního systému
- digitalizace zpracovaných dokumentů

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
- znalost práce na PC (MS Office)
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programu OK centrum

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup nejlépe ihned případně od 1. února 2024
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za pracovní neschopnost)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 12. ledna 2024 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Vejdovského 988
Olomouc
77900
IČO: 72496991
www.uradprace.cz/web/cz/kariera-na-up-cr
aktualizováno před 4 měsíci