Vrchní referent/rada - sociální pracovník - odborní pracovníci v sociální oblasti, Rokycany

Zdravotnictví / Vrchní referent/rada - sociální pracovník - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Svazu bojovníků za svobodu 68, Rokycany
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrchní referent/rada - sociální pracovník - odborní pracovníci v sociální oblasti (Svazu bojovníků za svobodu 68, Rokycany)

Místo výkonu práce: KoP Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu 68, 337 01 Rokycany
Vrchní referent/rada - sociální pracovník v Oddělení nepojistných sociálních dávek Kontaktního pracoviště Rokycany Krajské pobočky ÚP ČR v Plzni, ID 111007649, č.j. UPCR-2021/47572-78099810
Hlavní náplň činnosti: zajišťování veškeré agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně
ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Vedení a kompletní
zpracování správního řízení v žádostech o dávky. Provádění výplaty dávek pomoci v
hmotné nouzi. Přímý kontakt s žadateli o dávky pomoci v hmotné nouzi. Provádění
odborné poradenské činnosti pro žadatele o dávky pomoci v hmotné nouzi. Provádění
sociálního šetření u klientů.
Požadujeme: vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu
akreditovaného podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, nebo - vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o
vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů., svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě, předpokládaný nástup: 15. června 2021, služební poměr na dobu neurčitou
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete obálku, resp. datovou zprávu, obsahující žádost, strukturovaný profesní životopis, včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2021/47572-78099810", nejpozději do 10. května 2021 na adresu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6gyzph2.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Svazu bojovníků za svobodu 68
Rokycany
33701
IČO: 72496991
aktualizováno před asi 3 roky