Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně) - všeobecné sestry bez specializace, Ostrava

Zdravotnictví / Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně) - všeobecné sestry bez specializace

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Místo pracoviště Partyzánské náměstí 2633, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 17 713 - 31 335 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně) - všeobecné sestry bez specializace (Partyzánské náměstí 2633, Ostrava)

Očekáváme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb.
- zdravotní způsobilost
- empatii, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost

Pracovní náplň: odběry biologického materiálu a odběry žilní a kapilární krve

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., uvedený plat je při zkráceném úvazku
- zkrácený pracovní úvazek, pondělí-pátek 5-6 hodin denně
- pouze denní směny
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna / rok
- příspěvek na stravování

Termín nástupu: dle dohody

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Partyzánské náměstí 2633
Ostrava
70200
IČO: 71009396
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná sestra (25-30 hodin týdně) - všeobecné sestry bez specializace

Partyzánské náměstí 2633 2633
Ostrava