Všeobecná sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Polička

Zdravotnictví / Všeobecná sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Svazek obcí AZASS

Místo pracoviště Eimova 1020, Polička
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 33 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Eimova 1020, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: zdravotní péče o klienty v Domově pro seniory, administrativní práce
POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání v oboru (všeobecná sestra), vstřícný přístup ke klientům, komunikativnost, dobré organizační schopnosti, výhodou znalost vykazování výkonů na pojišťovnu, znalost ORP
NABÍZÍME: ranní provoz - PO-PÁ (možnost přizpůsobení pracovní doby) perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání v oboru, podnikové stravování, 25 dní dovolené, sick days, zvláštní příplatky navíc ke mzdě, příjemný kolektiv, moderní pracoviště, individuální přístup. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Úvazek dle dohody plný nebo zkrácený.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti Svazek obcí AZASS

Svazek obcí AZASS
Eimova 1020
Polička
57201
IČO: 68208146
aktualizováno před asi rokem