Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Třebíč

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Diecézní charita Brno

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Demlova 890, Třebíč
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 200 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Demlova 890, Třebíč)

Co vás čeká:
DZP poskytuje péči v domácím prostředí pacientů
Sestra spolupracuje s praktickým lékařem
DZP zajišťuje péči 7 dní v týdnu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Pracovní zkušenosti v základních oborech
Praxe min. 3 roky
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Dobré komunikační dovednosti, empatie

Co vám můžeme nabídnout:
Práce na úvazek od 0,5
Dobré finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe v 10. platové třídě + benefity
Pestrá práce v terénu
Služební mobil, auto, PC

Zaměstnanecké výhody:
služební automobil, mobil, notebook, profesní rozvoj

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Demlova 890
Třebíč
67401
IČO: 44990260
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Demlova 890 890
Třebíč