Všeobecná sestra/praktická sestra na lůžka následné péče - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Český Brod

Zdravotnictví / Všeobecná sestra/praktická sestra na lůžka následné péče - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Nemocnice Český Brod s.r.o.

Místo pracoviště Žižkova 282, Český Brod
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 38 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra/praktická sestra na lůžka následné péče - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Žižkova 282, Český Brod)

První kontakt:
Javůrková Hana Mgr., tel.: 774 758 991,
osobně: Po - Pá 10 - 11 hod.

Náplň práce:
Dle vyhlášky č. 55/2011 Sb.

Požadavky:
Vzdělání v oboru, samostatnost, zkušenosti výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení s motivační složkou dle zkušeností a délky odborné praxe, příplatek za směnnost, příspěvek na penzijní pojištění, možnost zvyšování a prohlubování kvalifikace, dotované stravování, možnost zkráceného úvazku.

Informace o společnosti Nemocnice Český Brod s.r.o.

Nemocnice Český Brod s.r.o.
Žižkova 282
Český Brod
28201
IČO: 27161838
aktualizováno před více než 2 roky