Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace, Sokolov

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace

Společnost Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Místo pracoviště Jednoty 1773, Sokolov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (Jednoty 1773, Sokolov)

Náplň práce:
• poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu
bez odborného dohledu
Kvalifikační požadavky:
• vyšší odborné vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vysokoškolské
vzdělání, v případě dlouholeté praxe - střední vzdělání s maturitou
• odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., o
nelékařských zdravotnických povoláních

Další předpoklady:
• samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
• uživatelská znalost práce s PC
• trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)

Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování

Uchazeči se hlásí tel. 974 320 230, 724 023 055 nebo e-mailem

Požadavky

  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra

Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra
Jednoty 1773
Sokolov
35601
IČO: 75154960
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace