Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Valdice

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Vězeňská služba České republiky

Místo pracoviště nám. Míru 55, Valdice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 730 - 45 410 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (nám. Míru 55, Valdice)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zák. č. 96/2004 Sb., bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, praxe v oboru vítána.
Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče osobám ve výkonu trestu odnětí svobody prostřednictvím ošetřovatelského procesu.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dnů dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice)

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
nám. Míru 55
Valdice
50711
IČO: 212423
aktualizováno před téměř 3 roky