Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Ostrava

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Domov Korýtko, příspěvková organizace

Místo pracoviště Na Liščině 342, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 340 - 41 780 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Na Liščině 342, Ostrava)

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 9:00 - 13:00 hodin, e-mailem. Životopis a motivační dopis zašlete na:
Požadujeme: trestní bezúhonnost, lidskost, loajalitu, vysokoškolské případně středoškolské s maturitou v oboru všeobecná sestra, výhodou ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík

Náplň práce: Poskytuje ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu. Vede a je zodpovědná za ošetřovatelskou dokumentaci uživatelů služeb, podává léčivé přípravky s výjimkou radiofarmak, realizuje ošetřovatelsko-rehabilitační péči na základě indikace lékaře. Práce ve 12 hodinových směnách v době od 6:00 - 18:00 hod a od 18:00 - 6:00 v nepřetržitém režimu.

Nabízíme:
- oběd v ceně 34 Kč,
- výhody čerpání FKSP - čerpání z ve výši 9 600 Kč ročně (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce, dětské tábory),
- osobní příplatek a možnost mimořádných odměn

Pracoviště: Na Liščině 342/10, 711 00 Ostrava - Hrušov nebo ul. Hladnovská 751/119 Ostrava - Muglinov

Mzda: 28 340 - 41 780 Kč dle odpracovaných let

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

Na výběrové řízení budou pozváni uchazeči, kteří byli zařazení do 2. kola výběrového řízení.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Domov Korýtko, příspěvková organizace

Domov Korýtko, příspěvková organizace
Na Liščině 342
Ostrava
71100
IČO: 70631867
www.domovkorytko.cz
aktualizováno před 12 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)