Všeobecná sestra - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Fryšták

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Na Hrádku 100, Fryšták
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Na Hrádku 100, Fryšták)

10. Platová třída, výše platu je určená dle započitatelné praxe na základě NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů nebo uzavřením dohody DPP/ DPČ 250,- Kč za hodinu

požadavky:
minimálně střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou v oboru všeobecná sestra;
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
řidičský průkaz skupiny b;

k platu přísluší zákonný příplatek a v případě dosahování velmi dobrých pracovních výsledků přiznání osobního příplatku; příspěvky z FKSP, podpora vzdělávání a rozvoje, příspěvek na stravování
u DPP/DPČ podpora vzdělávání a rozvoje, příspěvek na stravování

samostatnost, pracovitost a zodpovědnost

náplň práce:
poskytování ošetřovatelské péče např. aplikace léků, péče o chronické rány, apod.;
provádění záznamů do ošetřovatelské a zdravotní dokumentace, vykazování na pojišťovny

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 6:00-14:30.

Informace o společnosti Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Na Hrádku 100
Fryšták
76316
IČO: 70850917
aktualizováno před 8 měsíci