Všeobecná zdravotní sestra/bratr - terénní práce - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Valašské Meziříčí

Zdravotnictví / Všeobecná zdravotní sestra/bratr - terénní práce - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Alžběta Táborská

Místo pracoviště Výletní 1050, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra/bratr - terénní práce - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Výletní 1050, Valašské Meziříčí)

Místo výkonu práce Valašské Meziříčí a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE: domácí komplexní ošetřovatelská péče o klienta v jeho vlastním sociálním prostředí.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B.
NABÍZÍME: služební automobil, telefon, počítač.
Mzda je uvedena za celý úvazek.
PRVNÍ KONATKT: telefonicky na čísle 776 870 525 nebo e-mailem na adresu:

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Alžběta Táborská

Alžběta Táborská
Výletní 1050
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 6589499
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná zdravotní sestra/bratr - terénní práce - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)