Všeobecná zdravotní sestra pro domov simeon - všeobecné sestry se specializací, Horní Jelení

Zdravotnictví / Všeobecná zdravotní sestra pro domov simeon - všeobecné sestry se specializací

Společnost SKP-CENTRUM, o.p.s.

Místo pracoviště K Dubu 711, Horní Jelení
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra pro domov simeon - všeobecné sestry se specializací (K Dubu 711, Horní Jelení)

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Náplň pracovní pozice:
Poskytování odborných zdravotních výkonů v Domově Simeon, kde se poskytují 2 pobytové sociální služby osobám starším 18 let a to odlehčovací služba a domov pro osoby se zdravotním postižením. Celková kapacita Domova Simeon je 20 lůžek.
Požadujeme:
- vzdělání v oboru všeobecná sestra,
- praxe v lůžkovém zařízení výhodou,
- spolehlivost, zodpovědnost, výpis z trestního rejstříku,
- schopnost pracovat v týmu i samostatně,
- ochotu k průběžnému vzdělávání,
- časová flexibilita, práce s IS Orion nebo Cygnus výhodou.
Nabízíme:
- práci na plný úvazek (40 h. týdně, pouze denní ve všední den),
- mzdu od 32.000,- Kč/měsíc, navýšení již po zkušební době
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení,
- další benefity: 3 sick days za rok, možné odměny, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance,
- zázemí velké a stabilní neziskové organizace,
- prostor pro osobní rozvoj - průběžné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Kateřina Filipová, koordinátorka Domova Simeon, tel: 777 765 849.
Životopisy zasílejte mailem na:
Do předmětu e-mailu piště: VŘ – Domov Simeon
Životopis je třeba doplnit o následující prohlášení:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení EU 2016/679 (GDPR) souhlas k jejich zpracování po dobu VŘ."

Informace o společnosti SKP-CENTRUM, o.p.s.

SKP-CENTRUM, o.p.s.
K Dubu 711
Horní Jelení
53374
IČO: 27534804
aktualizováno před více než 2 roky