Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace, Karlovy Vary

Zdravotnictví / Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace

Společnost HOTELIS s.r.o.

Místo pracoviště Zahradní 803, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (Zahradní 803, Karlovy Vary)

Kontakt: Enčevová Klára, tel.: 727 933 981, e-mail:
8:00 - 17:00 h.
Hledáme zdravotní sestru - všeobecnou, nebo praktickou.
Náplň práce: práce s pacientem, spolupráce s lékařem; spolupráce se zaměstnanci provozu; sledovat reakci klienta a informovat o tom lékaře, vedení administrativy spojené s léčbou, dodržovat etický kodex, mlčenlivost ohledně zdravotního stavu klienta
Požadujeme: empatie; pečlivost; pozitivní přístup; spolehlivost a důslednost; přátelský přístup k pacientům; znalost cizích jazyků a praxe v lázeňském provozu vítána;
Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; motivační odměny.
Upřesňující informace: pracovní poměr zatím na dobu 1 roku s možností prodloužení;
Možnost pracovní smlouvy na zkrácený úvazek (30 hodin/týdně).
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po trvání pracovního poměru 1 rok); personální strava zdarma.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti HOTELIS s.r.o.

HOTELIS s.r.o.
Zahradní 803
Karlovy Vary
36001
IČO: 9365508
aktualizováno před 10 měsíci