Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Rožďalovice

Zdravotnictví / Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Domov Rožďalovice, poskytovatel sociálních služeb

Místo pracoviště U Barborky 1, Rožďalovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 740 - 44 180 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (U Barborky 1, Rožďalovice)

Náplň práce: poskytování odborné ošetřovatelské péče, monitoring, hodnocení a evidence zdravotního stavu klienta, práce se zdravotnickou a oštřovatelskou dokumentací;

Požadavky: minimálně střední zdravotnické vzdělání, absoloventy případně zdr. sestry pracovující delší dobu mimo obor zaučíme;

Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na peznzijní připojištění, karta benefitů Focus pass, pravidelné prémie;

Informace o společnosti Domov Rožďalovice, poskytovatel sociálních služeb

Domov Rožďalovice, poskytovatel sociálních služeb
U Barborky 1
Rožďalovice
28934
IČO: 49534955
aktualizováno před asi 2 roky