Všeobecné sestry bez specializace, Dubí

Zdravotnictví / Všeobecné sestry bez specializace

Společnost PARACELSUS OLD, s.r.o.

Místo pracoviště Lázeňská 21, Dubí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecné sestry bez specializace (Lázeňská 21, Dubí)

Náplň práce:
kompletní samostatná zdravotní péče o klienty sociálního zařízení.
Požadujeme:
způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zájem o oblast sociálních služeb, schopnost vyřešit potřeby klientů, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, SW Cygnus 2 výhodou
Nabízíme práci v krásném prostředí Tereziných lázní v novém sociálním zařízení.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování
Hlásit se lze telefonicky nebo e-mailem.

Informace o společnosti PARACELSUS OLD, s.r.o.

PARACELSUS OLD, s.r.o.
Lázeňská 21
Dubí

IČO: 7979592
aktualizováno před 2 měsíci