Vychovatel/ka v dětském domově - vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, Písek

Výchova a vzdělávání / Vychovatel/ka v dětském domově - vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Společnost Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Místo pracoviště Šobrova 111, Písek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 490 - 34 050 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vychovatel/ka v dětském domově - vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (Šobrova 111, Písek)

Náplň práce: komplexní péče o děti dětského domova.
Požadujeme: kvalifikaci pedagogického směru, minimálně středoškolské úrovně (upřednostníme vysokoškolské pedagogické vzdělání).
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden.
Výše hrubé měsíční mzdy je dána NV č. 341/2017 Sb., tato se navyšuje o příplatky: za práci v So a Ne, zvláštní příplatek, osobní příplatek.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: 17.8.2020, Šobrova 111, 397 01 Písek
Kontakt: Ladislav Klíma, tel.: 775 322 590, e-mail

Informace o společnosti Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111
Šobrova 111
Písek
39701
IČO: 60869097
aktualizováno před téměř 4 roky