Vychovatel/ vychovatelka - vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami, České Budějovice

Výchova a vzdělávání / Vychovatel/ vychovatelka - vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami

Společnost Vězeňská služba České republiky

Místo pracoviště Goethova 1929, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 29 970 - 40 470 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vychovatel/ vychovatelka - vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami (Goethova 1929, České Budějovice)

požadavky: minimálně vyšší odborné vzdělání (specializační pedagogické studium), uznává se i doplňkové pedagogické studium (dps)

náplň práce: vykonávání komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci a resocializaci vězněných osob

plat: dle délky započitatelné praxe v oboru + možnost přiznání osobního příplatku a po osvědčení i doby neurčité

nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů dodatkové dovolené a 5 dnů indispozičního volna, příspěvky na stravování, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb- na sport, kulturu, rekreace, penzijní připojištění aj., možnost využívání vlastních rekreačních zařízení, perspektiva a stabilita zaměstnání, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, vlastní stravovací zařízení.

Životopisy prosím zasílejte na uvedené emailové kontakty, telefonní kontakt: v pracovní dny 7:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti Vězeňská služba České republiky

Vězeňská služba České republiky
Goethova 1929
České Budějovice
37001
IČO: 212423
aktualizováno před asi rokem