Vykonavatel/ka soudního exekutora pro oblast středočeský kraj a praha - soudní vykonavatelé, Praha

Právo / Vykonavatel/ka soudního exekutora pro oblast středočeský kraj a praha - soudní vykonavatelé

Společnost JUDr. Ondřej Mareš

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vykonavatel/ka soudního exekutora pro oblast středočeský kraj a praha - soudní vykonavatelé (Praha)

Zahálková Jitka, tel.: 773646033, e-mail:

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele pro Středočeský kraj a Praha.
Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.

Požadujeme: bydliště ve Středočeském kraji nebo Praze, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele/ky soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned.
Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu:

Zaměstnanecké výhody: Motivační odměny, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Informace o společnosti JUDr. Ondřej Mareš

JUDr. Ondřej Mareš

Praha

IČO: 66253799
aktualizováno před 3 měsíci