Výrobní dělník/dělnice - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení, Prostějov

Výroba a provoz / Výrobní dělník/dělnice - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Společnost Pulkrábek - MORIMPEX s.r.o.

Místo pracoviště Olomoucká 2623, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 13 200 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní dělník/dělnice - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení (Olomoucká 2623, Prostějov)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Pulkrábková, tel.: 582 346 472 (volat Po-Čt 8:00-13:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 8:00-14:15 hod. Pracoviště: Olomoucká 26, Prostějov.
Požadujeme: výtvarné nadání výhodou, manuální zručnost, spolehlivost.
Náplň práce: manuální práce ve výrobě obrazů.
Nabízíme: příspěvek na stravování.

Informace o společnosti Pulkrábek - MORIMPEX s.r.o.

Pulkrábek - MORIMPEX s.r.o.
Olomoucká 2623
Prostějov
79601
IČO: 29190029
aktualizováno před téměř 3 roky