*výrobní dělník/dělnice u potravinářských strojů - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Čelčice

Výroba a provoz / *výrobní dělník/dělnice u potravinářských strojů - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Společnost ALIKA a.s.

Místo pracoviště Čelčice 164, Čelčice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *výrobní dělník/dělnice u potravinářských strojů - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (Čelčice 164, Čelčice)

CZ-ISCO 81830. Nástup hned. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713, e-mail: Pracovní doba: 6:00-14:15 hod. a 13:45-22:00 hod.
Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

Náplň práce: manipulace se surovinou, obsluha strojů a zařízená, balení a etiketování.
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: osobní ohodnocení po zaučení, sick days navíc k řádné dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, zázemí stabilní společnosti, práce v čistém prostředí.

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALIKA a.s.

ALIKA a.s.
Čelčice 164
Čelčice
79823
IČO: 65138244
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *výrobní dělník/dělnice u potravinářských strojů - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování