Výrobní - montážní technik - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Lázně Toušeň

Výroba a provoz / Výrobní - montážní technik - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Window Holding a.s.

Místo pracoviště Hlavní 456, Lázně Toušeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 500 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní - montážní technik - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Hlavní 456, Lázně Toušeň)

Místo pracoviště:
- Hlavní 456, 250 89 Lázně Toušeň

Prvotní kontakt:
- tel.: 234 001 688
- e-mail:
- osobně na adrese místa pracoviště

Upřesňující údaje:
Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
- montážní práce budou prováděny v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody:
- Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
- Firemní benefity.
- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
- Dotované závodní stravování.
- Pevný výplatní termín.
- Firemní oděv

Informace o společnosti Window Holding a.s.

Window Holding a.s.
Hlavní 456
Lázně Toušeň
25089
IČO: 28436024
aktualizováno před 7 měsíci